top of page

Poznaj nasz zespół

Zaangażowanie i pomoc

Nasz oddany zespół zapewnia wyjątkową opiekę stomatologiczną i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pragniemy dostarczyć Ci wszelkich informacji w zakresie dbania o zdrowie jamy ustnej i pomóc Ci regularnie dbać o higienę zębów w domu. Czytaj dalej, aby lepiej nas poznać.

Zdjęcie WhatsApp 2024-02-25 o 20.27.39_01ffd99b.jpg

lek. dent. Adrian Rybiński

lekarz dentysta, właściciel

Dzień dobry! Od ponad 10 lat pomagam ludziom cieszyć się pięknymi uśmiechami. Moja droga ze stomatologią zaczęła się w Gdańsku, a życie zaprowadziło do Rumi. Uwielbiam poznawać nowe techniki i dzielić się nimi z moimi pacjentami.
Wierzę, że każdy zasługuje na uśmiech, z którego może być dumny, i dołożę wszelkich starań, żeby tak właśnie było! Staram się aby leczenie odbywało się możliwie bezstresowo oraz zapewnić poczucie, że jesteś w dobrych rękach!

lek. dent. Bartosz Ratajczak

chirurgia stomatologiczna, implantologia

Jestem absolwentem stomatologii na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym i od zawsze fascynowała mnie chirurgia stomatologiczna i implantologia. Już od studenckich lat nieustannie pogłębiam swoją wiedzę w tym zakresie. Jestem aktywnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz międzynarodowej organizacji DGOI, skupiającej ekspertów w dziedzinie implantologii. 


Obecnie jestem studentem międzynarodowych podyplomowych studiów implantoprotetycznych -  European Master Degree in Oral Implantology


Moja zawodowa droga wypełniona jest uczestnictwem w licznych kursach i szkoleniach, zarówno w Polsce, jak i zagranicą, dzięki czemu mam okazję ciągle rozwijać swoje umiejętności w zakresie implantologii, chirurgii tkanek miękkich i kostnych.  Do każdego pacjenta podchodzę z optymizmem, empatią i kulturą osobistą. 

czerwony Szczoteczka
Zdjęcie WhatsApp 2024-02-25 o 17.36_edited.jpg

Natalia Kowalska

Higienistka stomatologiczna

Jestem higienistką stomatologiczną z wieloletnim doświadczeniem. Moja misja? Sprawić, że Twoje zęby będą nie tylko zdrowe, ale również czyste i lśniące. Uwielbiam dzielić się poradami, jak dbać o zęby w domu, bo wiem, że piękny uśmiech zaczyna się od codziennych nawyków.
Kocham to, co robię, i widać to w każdym szczególe mojej pracy. Zależy mi, abyś wyszedł z gabinetu nie tylko z pięknym uśmiechem, ale i z wiedzą, jak o niego dbać każdego dnia.

Lek. dent. Joanna Maciejewska

ortodoncja

Uśmiech to najlepszy sposób, żeby bez słów wyrazić radość i życzliwość, a ja, jako specjalista dbam o to, żeby był jak najpiękniejszy. Już od ponad dekady fascynuje mnie ortodoncja, a z czasem to zainteresowanie przerodziło się w życiową pasję. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności, będąc jednocześnie członkiem zarówno krajowych, jak i międzynarodowych stowarzyszeń ortodontycznych. 
Moje zaangażowanie widać w każdym uśmiechu, który mam przyjemność kształtować.
Jestem dumna z tego, że moja praca to coś znacznie więcej, niż prostowanie zębów. To polepszanie samopoczucia i pewności siebie pacjenta, poprawa funkcji żucia, zmniejszenie dyskomfortu, ułatwienie higieny i zdolności wymowy, ale przede wszystkim to ograniczenie stresu związanego z wyglądem, kiedy chcemy zrobić po prostu coś tak wspaniałego, jak radośnie się uśmiechnąć.

Szelki
Poznajmy się: Poznajmy się
bottom of page